1Mobile Market APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

1Mobile market, Android işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış bir android için market uygulamasıdır. Google Play Store’den farklı ve daha kolay olduğundan tercih edilmektedir. Birçok alternatif market uygulaması olmasına karşın 1Mobile Market ihtiyaçlara yönelik bir sistemle çalışmaktadır.

Mobile Market Özellikleri

Android Market uygulaması ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Tasarım aşamasında kullanımın kolay olması konusuna ayrıca özen gösterilmiştir. Açılır menü içinde uygulamalar üzerine gelerek ekran görüntülerini ve açıklamalarını inceleyebiliyorsunuz. Dil desteği olmaması önemli bir sorun değil çünkü uygulama çok kullanışlı. Sol menüde indirebileceğiniz uygulamalar, cihazınızda var olan uygulamalar, hesabınıza yönelik bilgiler yer almaktadır. 1Mobile Market apk indir en önemli özelliklerinden bir tanesi siz uygulamayı indirdikten sonra cihazınızda daha önce yüklenmiş uygulamaları algılayacak bir algoritmaya sahip olmasıdır.

1Mobile Market Nasıl İndirilir?

Uygulamayı indirmek için tarayıcınızı açarak uygulama ismini yazmanız yeterlidir. Karşınıza çıkan sonuç üzerinden indir butonunu tıklamanız gerekecektir. Uygulama saniyeler içinde cihazınıza inmiş olacaktır. Uygulamayı kaldırırken de klasik uygulama kaldırma yönergelerini izlemeniz yeterlidir.

1Mobile Market Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı açtığınızda karşınıza çeşit çeşit uygulamalar çıkacaktır. Bunun yanında soldaki açılır menüyü açarak üst kısımda yer alan kutucuk kısmından arama yaparak istediğiniz uygulamaya da ulaşabilirsiniz. Android 1Mobile Market Uygulamalara tıkladıktan sonra karşınıza indirme seçeneği ve uygulamaya yönelik bilgiler çıkacaktır. Download butonuna dokunarak indirmeyi başlatabilirsiniz. Bu sayfada ayrıca uygulamanın kaç kez indirildiği, boyutunun ne olduğu gibi bilgileri de görebilirsiniz.

1Mobile Market APK indir YAPILAN YORUMLAR