ammyy uzaktan bağlantı

Ammyy Uzak Bilgisayar Bağlantı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ammyy Uzaktan yönetim Kontrol programı

Uzaktan bilgisayara bağlanma kategorisinde yer alan Ammyy, Google tarafından zararlı yazılım kabul edilmektedir. Uzaktan erişim sağlamak için tasarlanmış bu uygulamanın en ciddi rakibi TeamViewer olarak biliniyor. Ücretsiz olarak sunulduğu için ve hızlı bir bağlantı gerçekleştirdiği için denenmesi gereken uygulamalardandır.

Ammyy Ne İşe Yarar?

Ammyy ile uygulamanın yüklü olduğu ve internet bağlantısı olan iki bilgisayar arasında uzaktan bağlantı sağlanabilmektedir. Bunun için ID kimliği oluşturan uygulamada bağlantı bu ID sayesinde sağlanıyor. ID bilginizi bilen Ammyy kullanıcısı bilgisayarınıza bağlanabiliyor ya da siz ID’sini bildiğiniz bir Ammyy kullanıcısının bilgisayarına bağlanabiliyorsunuz. Genellikle ev ve iş yeri bilgisayarı arasındaki bağlantılar için tercih edilse de Ammyy aslında birçok kişinin işine yarayabilecek bir uzaktan yönetim programıdır. Ammyy sayesinde bunların yanında bağlantı kurulan bilgisayar ile sesli görüşme yapılabiliyor.

Ammyy Güvenli mi?

Ammyy uzak bağlantıları sağlarken çeşitli şifreleme standartları kullanmaktadır. ID ile zaten güvenli bir bağlantı imkânı sunan uygulama bağlantıları RSA ve AES ile şifreleyerek güvenliği artırıyor. Neticede ID ve şifre bilginiz olmadan kimse sizin bilgisayarınıza bağlanamıyor ya da var olan bağlantıya üçüncü bir kişi dahil olamıyor.

Ammyy Nasıl Kullanılır?

Ammyy uygulamasını indirip kurulum sihirbazı ile kurulumu başarıyla sonlandırdıktan sonra karşınıza çıkacak ekrana odaklanabilirsiniz. Bu ekranda öncelikle istemci ve operatör arasında ID bilgisi alışverişi yapılması gerekiyor. Gerekli bilgiler girildikten sonra bağlan diyerek bağlantıyı oluşturabilir ve uzaktaki bilgisayarı yönetmeye başlayabilirsiniz.

Ammyy Uzak Bilgisayar Bağlantı BENZER İÇERİKLER
Ammyy Uzak Bilgisayar Bağlantı YAPILAN YORUMLAR