Apk Share Apk Yönetim Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

ApkShare, Google Play Store’de Android işletim sistemli cihazlarda kullanılmak üzere sunulmuş bir uygulamadır. Uygulama ile cihazınızda yer alan uygulamaları çeşitli yollarla paylaşabilme imkanına sahipsiniz.

ApkShare Nasıl İndirilir?

Uygulama paylaşım yazılımı ApkShare’yi indirmek için Android cihazınızdan Google Play Store’ye girmelisiniz. Arama kısmına ApkShare yazarak uygulama sayfasını bulabileceksiniz. Buradan yorumları inceleyebilir, uygulamaya dair bilgilere göz atabilirsiniz. İndir butonuna tıkladıktan sonra uygulama, cihazınıza indirilmeye başlanacaktır. Saniyeler sonra cihazın ekranın ApkShare ikonunu görebilirsiniz. ApkShare ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

ApkShare Nasıl Kullanılır?

ApkShare indir açtıktan sonra cihazınızda yüklü olan uygulamaların ve oyunların listesini görebileceksiniz. Bu listede uygulamayı ne zaman indirdiğiniz, uygulamanın versiyonu ve boyutu gibi bilgilere de yer verilmiştir. Ekranda gördüğünüz uygulamalardan birini paylaşmak isterseniz üzerine tıklamalısınız. Bu aşamadan sonra karşınıza Share ve Backup seçenekleri çıkacaktır. Paylaşmak için Share üzerine dokunmalısınız. Sonrasında ekranda nasıl paylaşmak istediğinize dair bir soru belirecek ve listede Gmail, Drive, Bluetooth gibi seçenekler görünecektir. Bunlardan size uygun olanı seçtikten sonra paylaşma işlemi gerçekleştirilecektir.

ApkShare Özellikleri

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Tek eksik yanı ise dil desteğinin olmaması ama kullanımı kolay olduğu için bu sorun da hızlıca aşılabiliyor. ApkShare Apk Yönetim Programı ve Paylaşım Uygulaması çok sade ve kullanışlı bir ara yüze sahip. Birkaç komuttan oluştuğu için kafa karıştırıcı değil. Listeleme alanında uygulamalara dair bazı bilgilerin olması da oldukça mantıklı. Paylaşım yapmasanız bile uygulamalarınıza yönelik bazı bilgilere böylelikle ulaşabilirsiniz.

Apk Share Apk Yönetim Programı indir YAPILAN YORUMLAR