Bandicam Ekran Video Kaydedici indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Bilgisayarında sıkça oyun oynayan ve bu oyunların videolarını kaydetmek isteyenler için geliştirilmiş olan Bandicam oyun kaydetme programı olarak kullanılacağı gibi masaüstü ekran kaydici olma konusunda da kullanıcılarına imkân sunmaktadır. Masaüstünde gerçekleştirilen her eylemi bu program aracılığı ile video formatında kaydetmek mümkündür. Üstelik video sırasında ekrandaki hangi bölümün kaydedilmesini istediğinizde o bölümü seçmeniz yeterlidir.

Bandicam Ne İşe Yarar?

İleri derece bilgisayar kullanıcıları için pek çok ekran kaydetme programı mevcut olmasına rağmen, Bandicam oyun videoları çekme konusunda da oldukça gelişmiş bir alt yapıya sahiptir. Oynamaktan keyif alınan oyunları oynarken bir yandan da ekran görüntüsü alma tekniği ile oyun videolarını kaydetmek ve diğer oyun severlerle paylaşmak mümkün olacaktır. OpenGL ve DrectX desteği sayesinde kaydedilen oyunların FSP değerlerini de görüntülemek kullanıcıların sahip olacakları özellikler arasında yer almaktadır.

Bandicam Programının Özellikleri

Bandicam aracılığı ile kaydedilen birçok videoda içeriğin kalitesi ve ses frekansı gibi kontrollerin kolaylıkla yapılabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca videonun hangi formatta olacağı konusunda seçim yapabilme alternatifleri de bu masaüstü video kaydetme programı ile yapılabilecekler arasındadır. Üstelik sadece video formatında değil, resim formatında da ekran görüntüsü kaydetmek mümkündür. JPG ve PNG gibi birçok fotoğraf formatını desteklemesi nedeniyle pek çok kullanıcı bu özelliği nedeniyle Bandicam kullanmayı tercih etmektedir.  Türkçe dil seçeneğinin yanı sıra ücretsiz alternatifi ile kullanıcıların on dakikaya kadar video kaydetmelerine olanak sağlamaktadır. Daha uzun ekran videoları için ücretli olan seçeneği satın almak gerekmektedir.

Bandicam Ekran Video Kaydedici indir YAPILAN YORUMLAR