BlueStacks oyun çevir

BlueStacks indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

BlueStacks Android Uygulamalarını Windows Çevirme

Android cihazınızda severek kullandığınız uygulamaları ve oyunları, Windows işletim sistemli bilgisayarlar üzerinde kullanmak artık mümkün. Bunun için iki sistem arasında köprü görevi gören Android Uygulama Çeviri programı BlueStacks’ı kullanabilirsiniz. Bilgisayar kullanımı konusunda genel bilgileri olan kişilerin tamamı BlueStacks’ı rahatlıkla kullanabilir.

BlueStacks Ne İşe Yarar?

BlueStacks ile Android cihazınızda var olan ya da indirebileceğiniz uygulama, oyun gibi 1.5 milyondan fazla içeriğe bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz. Uygulamalar ve oyunlar BlueStacks sayesinde ücretsiz olarak indirilip kullanılabilir. Android Simülatör programı ile tüm bunları yaparken ekran görüntüsü almanız da mümkün. Uygulamanın ayarlar menüsünden ses, klavye ve kullandığınız uygulamaların yönetimini yapabilirsiniz. BlueStacks’in sunduğu hizmetlerden yararlanabilmek için Gmail hesabınızın olması gerekiyor. Uygulamayı bilgisayar sisteminizi kasmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BlueStacks Nasıl Kullanılır?

BlueStacks indirme, kurulum ve kullanım işlemleri için temel bilgisayar bilgisi yeterli olsa da uygulama içini yönetebilmek için az miktarda da olsa Android sistemini bilmek gerekiyor. Zaten uygulama da cihazla bilgisayar arasındaki entegreyi Gmail hesabı ile sağlıyor. Uygulamanın her şeyi hazır olduktan sonra uygulama ekranından Google Play Store’ye giderek oyun ve uygulama indirmeye başlayabilirsiniz. BlueStacks kullanımı tıpkı bir Android cihazının kullanımı gibidir. Aradaki tek fark dokunma olmadan mouse yardımıyla işlemleri sürdürmektedir. Uygulamayla karşınıza cihaz masaüstü gibi bir görünüm çıkacak ve burada indirdiğiniz uygulama ve oyunlar yer alacaktır. Bunlara tıklayarak açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
Alternatif olarak programı indirebileceğiniz bir adres Bluestacks kısmından da indirebilirsiniz.

BlueStacks indir BENZER İÇERİKLER
BlueStacks indir YAPILAN YORUMLAR