Brave Browser Reklam Engelleyici

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

İnternet (Web) tarayıcınızla (browser) ile internet gezintileriniz esnasında çıkan rahatsız edici tüm reklamları engelleme eklentisidir. Web tarayıcınızda oldukça hızlı, güvenli çalışma performansı ile Web sayfalarında bulunan istenmeyen reklamları kaldırma programıdır.

Web Reklamı Kaldırma ve Engelleme Programı

Brave Browser reklam engelleyici Programı ücretsiz ve Windows desteği ile https ile güvenli internet gezintileri yaparak son derece hızlı gezinti yapmanız için olanak tanıyor. Web sitelerini ziyaret ettiğinizde ansızın sayfanın bir yerinde otomatik reklamların çıkmasını engelleyerek hızlı internet deneyimi sunuyor. Reklam engelleme ve internet reklamları kaldırmanın yanı sıra bilgisayarımıza sızmaya çalışan zararlı reklam virüslerini de engelliyor.

Tüm Sitelerde Güvenli Gezinme Ortamı

İnternet tarayıcı eklentisi kullanıcının internet ortamında güvenli gezinti yapabilmesi adına son derece profesyonel güvenlik önlemleriyle karşımıza çıkıyor. Kullanıcı korumaya yönelik birçok özelliği sayesinde popüler reklam engelleme programıdır. Satın alma odaklı reklamları kaldırıp daha güvenli gezintiler yapabilmemiz için (https eveywhere) özelliğiyle daha güvenli web gezintileri sağlıyor.

Sizlerde en çok güvenlik ve hıza önem veriyorsanız Brave Browser reklam kaldırma tarayıcı eklentisi mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum. Eklentiyi Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera ve diğer internet browser’larda uyumlu çalışır. Tüm Windows ve Windows 7 işletim sistemleriyle de uyumludur.

Brave Browser Reklam Engelleyici YAPILAN YORUMLAR