Camtasia Studio indir

Camtasia Studio Ekran Video Kayıt

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Camtasia Studio Ekran (masaüstü) Kayıt Programı

Bilgisayarda yapılan işlemlerin masaüstündeki görüntüleri çeşitli yazılımlarla kayıt edilebilir. Ekran video kaydetme programı olarak sunulan Camtasia Studio, alanında oldukça başarılıdır.  Kulvarındaki diğer uygulamalara oranla daha profesyonel bir ekran videosu kaydetme programıdır.

Camtasia Studio Ne İşe Yarar?

Uygulama ile ekranının tamamını ya da belirli bir kısmını video olarak kaydedebilirsiniz. Videoları ve video rehberlerini kolayca hazırlamanız için tasarlanmış olan Camtasia Studio, kayıt sonrasında ön izleme de sunuyor. Video çekimi yaparken mikrofon aygıtı ile videolara anlatım eklenebiliyor. Uygulama sadece video çekimi yapmakla kalmıyor; videolar üzerinde düzenleme yapılmasına olanak tanıyan araçlar içeriyor. Uygulamanın kendi ara yüzünde videoları kesme, videoya ses ekleme gibi özellikler yer alıyor. Böylece video için sadece kendi kaydettiğiniz sesi değil; birçok farklı ses dosyasını ekleyebiliyorsunuz. Efekt bakımından da zengin olan Camtasia Studio ile videolara resim içi resim, görüntü ve ses efektleri verilebiliyor.

Neden Camtasia Studio?

Camtasia Studio indir kulvarındaki diğer uygulamalardan farklı olarak birçok avantaj taşıyor. Büyük boyutlu ve kaliteli videolar çekilmesi halinde başarılı bir şekilde sıkıştırma yaparak dosya boyutunu düşüyor. Böylece düşük dosya boyutuna rağmen kaliteli videolar ortaya çıkabiliyor. Uygulama aracılığıyla kaydettiğiniz ekran videoları kullanım alanına göre uygun olacak şekilde çeşitli formatlarla kaydedilebiliyor. Kurulumu ve kullanımı son derece basit uygulamayı herkes rahatlıkla kullanabilir ama daha çok profesyonel kullanımlar için idealdir.

Camtasia Studio Ekran Video Kayıt YAPILAN YORUMLAR