CintaNotes Not Programı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Windows bilgisayarınıza istediğiniz tüm notları detaylarıyla not alıp tüm notlarınızı kaydetme programıdır. Oldukça kullanışlı olan not alma aracı sayesinde aklınıza gelen tüm notlarınızı alabileceğiniz güzel bir araçtır.

CintaNotes Not Herhangi Bir Kurulum Gerektirmez

Tek yapmanız gereken bilgisayarınıza indirmek olacaktır. Not almak istediğiniz tüm yazıları ister yazarak dilersenizde bir web sitesinden ki yazıyı not almak istiyorsanız her iki işlem için sadece “CTRL-F12” tuşlarına basmanız yeterli olacaktır. CintaNotes CTRL ve F12 tuşlarına basarak notlarınız arasına yeni yazılar ekleyebilirsiniz. Bu aşamada hiçbir ek program ve eklenti kurmak zorunda kalmazsınız.

Kolay kullanımlı not alma programı sayesinde sadece ekrana yazacağınız notların kaydedileceğini belirtelim. Sadece yazdığınız metinleri kayedip CintaNotes programıyla not kaydı alacağınız yazılımda başlık veya kaynak adresi belirleme gibi özel seçenekler bulunmaktadır. Tüm aldığınız notlara daha kolay ulaşabilmemiz için etiketleme sistemi sayesinde daha kolay not alma ve erişim imkanı sağlıyor. Windows Note CintaNotes içerisine kaydettiğimiz notlar diğer bilgisayarlar üzerinde açabilmemiz içinde anında senkronize edilir.

CintaNotes Not Programı indir BENZER İÇERİKLER
CintaNotes Not Programı indir YAPILAN YORUMLAR