Counter-Strike 1.6 (Cs) indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Counter-Strike 1.6 (Cs) indir, Counter Strike oyunu oynayanlar oyun yöneticilerini de mutlaka duymuştur. CS 1.6 oyun yöneticisi, kullanılan cihazın işletim sistemine göre indirilmelidir. Oyun yöneticisi olarak geliştirilen CS 1.6 hem Windows hem Macbook cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. CS 1.6 oyun yöneticisinin book için geliştirilmiş olanları birçok internet sitesinden indirebilirsiniz. Bilgisayarınız İOS işletim sistemine sahip bir Macbook ise oyun yöneticisinin buna uygun versiyonunu indirmeniz gerekmektedir. Sitelerin güvenilirliğinden emin değilseniz; indirme işlemi yaparken virüs tarayıcısından destek alınız.

CS 1.6 Oyun Yöneticisinin Özellikleri

Book cihazlar için geliştirilen Counter-Strike 1.6 oyun yöneticisi, server listesini de içinde barındırmaktadır. Yönetici içinde BOT paketi de otomatik olarak bulunmaktadır. CS 1.6 yöneticisini indirmeniz ek bir program gerektirmediğinden pratiktir ve hatta SXE de gerektirmez. Kota dostu oyun yöneticisi, bütün CS sunucularıyla uyumlu olacak şekilde geliştirilmiştir. 260 MB’lık boyutu ile kısa sürede cihazınıza indirebileceğiniz yöneticiyi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

CS 1.6 Oyun Yöneticisi Nasıl İndirilir?

Counter-Strike 1.6 oyun yöneticisini indirmek istediğinizde internette küçük bir araştırma yaparsanız; karşınıza çok sayıda site çıkacaktır. Güvenilir sitelerden birini tercih ederek CS 1.6 oyun yöneticisini indirebilirsiniz. Dosya boyutu küçük olduğundan hiç zorluk çekmeden, 5 dakika içinde yöneticiyi indirebilirsiniz. Full versiyon oyun yöneticisi sunan sitelerden indirdiğiniz oyun yöneticisini sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Oyunla ve oyun yöneticisiyle ilgili problem yaşarsanız; destek forumlarından yararlanarak sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

http://www.funnygames.com.tr/oyun/counter_strike.html adresinden diğer eski sürümlerini indirebilirsiniz.

Counter-Strike 1.6 (Cs) indir YAPILAN YORUMLAR