Google Chrome Türkçe indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

İnternet üzerinde güvenli ve hızlı gezinti yaparak internet deneyiminizi artıran sade ve gelişmiş özellikli internet tarayıcısı (web browser) programıdır. Chrome tarayıcısının sahip olduğu eklenti desteği, tema görüntüsü, sade kullanımı, gizlilik modu, senkronizasyon seçenekleri, yer imleri kaydetme, web sitelerindeki yabancı kelimeleri istediğiniz dile çevirebilme gibi çeşitli zengin özellikleriyle popüler kullanılan internet tarayıcısı olma özelliğini taşımaktadır.

Google Chrome Hızlı Güvenilir Tarayıcısı

Google Türkçe İnternet Tarayıcısı Chrome sade ara yüz ekranı sayesinde tüm kullanıcıların kolay ve hızlı bir şekilde kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Çoklu sekme desteği sayesinde aynı anda birden fazla yan yana sekme açarak birçok site arasında geçiş yapar. Sevdiğiniz internet sayfalarını favorilere ekleyerek daha sonra istediğiniz zaman girebilmemiz için kolaylık sağlar. Hemen sağ üst kısımda bulunan kullanıcı adres satırı sayesinde google ile aramalar yaparak yada sizin belirleyeceğiniz sitelere anında giriş yapar. Akıllı arama yapabilme desteği ile aramalarda hangi kelimenin en çok aratıldığı konusunda ve sizin aramak istediğiniz kelime hakkında tahmin yürütme sistemi mevcuttur.

Chrome PDF Okuyucusu

Türkçe son sürüm Google Chrome internet tarayıcısı içeriğinde yer alan kullanışlı popüler özelliklerinden birisi de PDF okuyucusudur. Tüm internet sitelerinde bulunan ve bilgisayarınızda kayıtlı PDF dosya formatları kolaylıkla açabilmektedir. PDF dosyalarını hem görüntüler hemde bu dosyaları üzerinde dilediğiniz şekilde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Mozilla Firefox, Opera, Safari gibi popüler kullanımda olan internet tarayıcılarıyla eş değer hatta kendini farklı kılacak çeşitli özelliklere sahip olan Google Chrome internet tarayıcısını ücretsiz indirebilirsiniz.

Google Chrome Türkçe indir YAPILAN YORUMLAR