Rocket VPN

Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

 Android cihaz kullanıcılarına hitap eden VPN uygulaması olan Rocket VPN, internet üzerinde tam anlamıyla güvenli ve özgür olmayı sağlayan araçlardan biridir. Erişim yasağı bulunan sitelere mobil cihazlar aracılığı ile girmek istenildiğinde bu uygulamayı kullanarak sorunsuz internet sörfü tecrübe etmek mümkündür. Kendine özgü özellikleri ile sadece engelleri kaldıran bir uygulama olmayıp kullanıcıların girdikleri internet sitelerinde kimliklerinin gizli kalmasına da yardımcı olmaktadır.

Rocket VPN Uygulamasının Özellikleri

Ücretli ve ücretsiz olarak iki farklı paket seçeneği bulunan VPN uygulaması ücretsiz olan seçeneğinde 500 MB’lık veri transfer olanağı sunmaktadır. Mobil cihazlar için bu miktar oldukça yeterli özelliklere sahiptir. Üstelik yapılan veri transferlerinin şifrelenmesini sağlaması ile kişisel verilerin tam koruma altında olmasını sağlamaktadır. Tüm android cihazlarda sıfır sıkıntı ile çalışma özelliğine sahip olan Rocket VPN, istenilen VPN alt yapısı üzerinden bağlantı kurmaya imkân vermektedir.

Rocket VPN Ne İşe Yarar?

Mobil cihazlardan internet üzerindeki her adrese herhangi bir kısıtlama olmadan giriş yapmayı sağlayan uygulama, aynı zamanda İP adresinin de güvence ve gizli kalmasını sağlayan bir uygulamadır. Android cihazların birçok sürümünü destekleyen uygulama kısa sürede kurulumu ve basit kullanım şekli ile internet ortamında özgür olmak isteyen her kullanıcıya hitap eder niteliklere sahiptir. Diğer pek çok VPN yazılımlarına nazaran konum alternatifi çok olmasa da içeriği ve kalitesi ile birçok kullanıcının beklentisini karşılayabilecek kapasitesi mevcuttur.

http://www.indirbook.com/rocket-vpn/