Instagram Chrome Eklentisi indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Instagram fotoğraf ve video paylaşımlarını İnternet tarayıcınızda görüntülemenize yardımcı olan ücretsiz Google Chrome Instagram eklentisidir. Eklenti sayesinde Instagram Web üzerinden sorunsuz gezinti yapıp tüm paylaşımları rahatlıkla görebilmeniz adına geliştirilmiş Instagram Chrome eklentisidir.

Instagram Web Görüntüleyici Chrome Eklentisi

Chrome IG Story Instagram Chrome (Hikaye) Eklentisi sayesinde artık sadece mobil android veya iOS cihazlarımız ile gezintilerin yanı sıra Web tarayıcısı ile de görüntüleme desteği geldi. İlk zamanlarda Instagram ağırlıklı olarak android ve iOS cihazlarda Instagram paylaşımlarını görüntülememiz için tasarlanmıştı. Farklılık olması açısından ve Instagram kullanıcılarının uygulamadan daha iyi yararlanabilmesi açısından (Instagram Google Chrome eklentisi) geliştirmiştir. Chrome IG Story sayesinde Google Chrome tarayıcınızda da mobil temadan kurtularak Web üzerinden görüntüleme seçeneklerinden faydalanabileceksiniz.

Chrome IG Story Ne İşe Yarıyor?

Eklentiyi Chrome tarayıcınıza indirdiğinizde tıpkı mobil temada olduğu gibi tüm Instagram haber akışını Web tarayıcısı üzerinden görüntülemenizde yardımcı oluyor. Takip ettiğiniz kullanıcıların ve takip edilen sayfaların tüm paylaşımlarını ve hikayelerini Chrome IG Story Instagram eklentisi ile takip edebilirsiniz. Ayrıca nasıl mobil temada beğeni, paylaşım, yorum ve kullanıcılar ile iletişim için anlık mesajlar gönderebiliyorsak aynı aktiviteyi bundan sonra ücretsiz (Windows) internet tarayıcısı Chrome üzerinden sorunsuz gerçekleştirebileceksiniz.

Instagram Chrome Eklentisi indir BENZER İÇERİKLER
Instagram Chrome Eklentisi indir YAPILAN YORUMLAR