Letgo Alışveriş Uygulaması

Letgo indir, Letgo ücretsiz alışveriş uygulaması bir anda hayatımıza giren ve kısa zaman ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşan Letgo bir tür alışveriş uygulamasıdır. Letgo’da her gün milyonlarca kişi milyonlarca ürün ilanı vermekte ve satış gerçekleştirmektedir. Konumu baz alarak çalıştığı için yakın çevrenizde satışa sunulmuş ürünleri hızlıca listeleme imkanına sahipsiniz.

Letgo Nasıl İndirilir?

Bu alış-satış uygulamasını indirmek için internet bağlantısı olan telefon ya da tabletinizden uygulama marketinize girmelisiniz. Arama kısmına Letgo android ve iOS için Alışveriş Uygulaması yazarak uygulamayı hızlıca bulabilirsiniz. İndir dedikten sonra gereken süreyi bekleyip uygulamayı açabilirsiniz. Uygulamada hesap oluşturduktan sonra ilan verebilirsiniz.

Letgo Nasıl Kullanılır?

Hesabınızı oluşturduktan sonra ana sayfa kısmındaki sat butonuna tıklayarak ürün satabilirsiniz. Ürün için fotoğraf eklemeli, başlık ve açıklama yazmalısınız. Fiyat bilgisi verebilir ya da pazarlık edilebilir seçeneğini tercih edebilirsiniz. İlanınız onaylandıktan sonra yayında olacak ve talipler tarafından incelenecektir. Talipler ilanla ilgili size mesaj gönderdiğinde cihazınıza bildirim gelecektir.

Letgo alışverış uygulamasında ürün satmak değil de almak istiyorsanız; arama kısmına istediğiniz ürünün ismini yazarak bakabilirsiniz. Sadece yakın çevrenizde satışta olanları görmek istiyorsanız uygulama ilk açıldığında karşınıza çıkan ilanları incelemeniz yeterli. Hesabınızı gösteren alanda aktif ilanlarınızı, satılan ürünlerinizi görebiliyorsunuz.

Letgo Özellikleri

Uygulamanın en önemli özelliği ücretsiz olarak sunulması. Kolay ve sade ara yüzü  sayesinde herkesin kullanması için ideal bir uygulamadır. Her geçen gün büyüyor olması da önemli özelliklerinden bir tanesidir. Özellikle araç ilanları ve satışlarında ciddi artış görülmüştür.

Letgo Alışveriş Uygulaması BENZER İÇERİKLER
Letgo Alışveriş Uygulaması YAPILAN YORUMLAR