Meclis TV Canlı Meclis TV indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin resmi uygulamalarından biri olan Meclis TV, andorid ve İos içerikli cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş olan mobil TBMM uygulamasıdır. TBMM’ye ilişkin yasama ve denetleme faaliyetlerinin en güncel halini yakından takip edebilme olanağı sunan uygulama cep telefonu ve tablet gibi cihazlarda internet bağlantısı ile kullanılması mümkün olan bir uygulamadır.

Meclis TV Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

Geniş içeriği sayesinde en faydalı mobil TBMM uygulamasından biri olan Meclis TV Android ve iOS için Canlı Meclis Televizyonu yayında Komisyon raporları, tasarı ve Teklifler, tutanaklar ve ihtisas komisyonları hakkında bilgi almayı sağlamaktadır. Ayrıca denetim faaliyetlerine ek olarak her partinin mensubu olan milletvekillerinin güncel listesine bu uygulama sayesinde kolay şekilde ulaşmak mümkün olmaktadır. TBMM’de yaşanan gelişmeleri ve gündemi aylık ve haftalık olarak takip etmenin yanı sıra kullanıcılar istekleri doğrultusunda günlük gündem raporlarından da uygulama aracılığı ile haberdar olabilirler.

Meclis TV Uygulamasının Diğer Detayları

Meclis TV Türkiye Büyük Millet Meclisi Televizyonu hakkında güncel bilgilere en doğru şekilde ulaşmayı sağlayan uygulama ücretsiz olarak android ve mobil cihaz kullanıcılarının beğenisine sunulmuştur. Meclise dair her türlü gündem bilgisine ve detaya bu uygulama sayesinde tarafsız bir şekilde öğrenmek isteyenler cep telefonu ve tabletlerine bu uygulamayı indirerek hemen kullanmaya başlayabilirler. Bu konuda kullanışlı ve sade bir ara yüze sahip olması özelliği nedeniyle isteyen herkes en pratik şekilde Meclis hakkında bilgi sahibi olabilirler. Yakın zamanda eklenen yenilikler ve güncellenen özellikleri ile daha da kullanışlı ve faydalı hale gelmiştir.

Meclis TV Canlı Meclis TV indir YAPILAN YORUMLAR