Mobile Legends Bang Bang Strateji Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Mobile Legends Bang Bang son dönemlerin en sevilen strateji oyunu seçeneklerindendir. Gerçek rakiplerle karşılaşan strateji oyununda takım kurarak oynamak da mümkün. Savaş oyunları kategorisinde kullanıcılara sunulan oyun, telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda oynanmak üzere dizayn edilmiştir. Telefon kullanabilen herkes oyunu rahatlıkla oynayabilir.

Mobile Legends Bang Bang Nasıl İndirilir?

Telefonunuza ya da tabletinize oyunu indirmek için işletim sisteminize göre Google Play Store ya da AppStore’ye girmeniz gerekiyor. Ardından arama kısmından oyunun ismini yazmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan sonuçta indir butonuna tıklayarak oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Oyun indikten sonra ikona dokunarak uygulamayı hızlıca açabilirsiniz. Gerekli ayarlamaları yapıp takımınızı hazırladıktan sonra oyunu keyifle oynamaya başlayabilirsiniz.

Mobile Legends Bang Bang Özellikleri Nelerdir?

Mobile Legends Bang Bang android ve iOS için Strateji ve Savaş Oyunu indir klasik MOBA haritaları kullanılmıştır. Rakipler gerçektir ve 5e5 gerçek zaman savaşları yapılmaktadır. Oyunda 4 orman bölgesi, 18 adet savunma kulesi mevcuttur. Her geçen gün artan kahraman sayısı sayesinde takımınız için en iyileri seçme şansına sahipsiniz. En iyi takımı oluşturarak zaferler kazanmaya başlayabilirsiniz. Oyunun kontrolleri son derece kolaydır. Böylelikle pratik bir şekilde talimatlar verilebilir. Oyunda eşleşmeler 10 saniye sürmektedir. 10 saniyelik eşleşmeler 10 dakikalık savaşlarla devam etmektedir. Oyunda çevrimdışı desteğin bulunması en önemli özelliklerden bir tanesi. Özellikle yeni başlayanlar, bu sayede kolaylıkla oyuna adapte olabilecektir. Oyunda bağlantı kopukluğu olsa bile savaş anına saniyeler içinde geri dönebileceksiniz.

Mobile Legends Bang Bang Strateji Oyunu YAPILAN YORUMLAR