MusicBee Müzik Oynatıcısı indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Birçok müzik oynatıcı programları arasından en güçlü özelliklere sahip olan ve eşsiz tasarımıyla tüm müziklerinizi oynatıp Bedava mp3 indir listenizi yönetmenizi sağlar. Minimalist tasarımı sayesinde diğer müzik programlarında sıyrılarak profesyonel ücretsiz hizmet vermektedir.

Mobil Akıllı Cihaz Senkronizasyon Desteği

MusicBee Müzik Oynatıcı ve Yönetici Programı Bee Music download ederek android, iOS, iPod, iPhone ve MTP cihazları dahil olmak üzere tüm taşınabilir akıllı cihazlarda bulunan müzikleri senkronize edebilir. MusicBee programı tıpkı iTunes benzeri ara yüz ekranına sahip olup iPhone cihaz desteği bulunmaktadır. Ses senkronizasyon desteği sayesinde cihazların işletim sistemine göre ses normalleştirme ve ses formatı dönüştürme yapabiliyor.

Müzik Kütüphanesi Ses Yönetimi ve Düzenleme Seçenekleri

Program müzik kütüphanesi içerisinde tüm ses dosyaları, müzikler, takip ettiğiniz yayın ve radyo istasyonlarını bir arada topluyor. Müzikleri düzenleme seçeneklerinde gelişmiş ses filtreleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Kütüphanede yapmış olduğunuz düzenlemeleri bilgisayara aktarabilir ve PC’de bulunan müziklerinizi MusicBee müzik yönetici programına aktarabilirsiniz.

Müzik Etiketleme Seçenekleri

MusicBee müzik ve şarkı oynatıcısı programında bulunan tüm şarkılarınızı güncelleyerek müziklerde bulunan eksik bilgileri tamamlayabilirsiniz. Detaylı düzenlemeler yapabilmemiz için düzenleme araçlarından faydalanabilirsiniz. Müzik türü, müzikçi ismi, müzik sözü, ve şarkı albüm görsel fotoğraflarını internetten bularak programa otomatik aktarır. MusicBee programı Last.fm’de bulunan bilgilerle güncelleme yaparak kapsamlı etiketleme seçenekleri sayesinde daha çok müzik Dinle arşivine ulaşabilirsiniz.

MusicBee Müzik Oynatıcısı indir BENZER İÇERİKLER
MusicBee Müzik Oynatıcısı indir YAPILAN YORUMLAR