Nokta Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

En sevilen nokta oyunu olarak kabul edilebilecek olan Agar.io tüm dünyada, milyonlar kişi tarafından sevilerek oynanmaktadır. Bilgisayar ve konsollardan oynanmak üzere tasarlanmıştır. Agar.io oyunu sadece tarayıcı üzerinden oynanılabilir olması ile biliniyor. Çevrimiçi oyunu oynamak için mouse ve klavye kullanımı yeterli. Çevrimiçi oyunun en sevilen özelliği ise çoklu oyuncu desteğidir. Son derece basit bir şekilde oynanan, indirme gereksinimi olmayan oyunu bilgisayar kullanabilen herkes rahatlıkla oynayabilir ki oyuncu kitlesinde çok küçük yaştaki çocuklar bile var.

Nokta Oyunu Nasıl Oynanır?

Nokta oyununu oynamak için önce oyunun adresine girmeniz gerekiyor. Ardından kendinize bir kullanıcı ismi ve oyun için bölge seçmelisiniz. Oyunda level sistemi mevcut olmadığından; oyun bittiğinde her zaman yeniden başlayacaksınız. Mouse yardımı ile kendinizden küçük gördüğünüz noktaları toplayıp büyümelisiniz. Bu şekilde gelişmeye devam etmeniz gerekiyor. Oyunda takım halinde oynama imkanı da mevcuttur. Aynı renkte oyunlar olarak ekrana çıkıyor ve ortak puanlar topluyorsunuz.

Nokta Oyunu Hilesi

Nokta Oyunu renkli nokta birleştirme ve bağlama oyunun bilinen güncel bir hilesi şu an için mevcut değil ama hile olduğuna dair dedikodular da var. Birçok forumda, oyunda cheat engine programı ile hile yapmanın mümkün olduğu yazıyor ama güvenilir bilgiler olmadığından hile konusunu biraz ertelemekte yarar var. Multiplayer bir oyun olduğu için hile yapmanın çok uygun olmayacağı da bilinmeli. Tek amaçlı bir oyunda hile yapılırsa da oyundan alınan keyif düşük seviyede olabilir.

Nokta Oyunu YAPILAN YORUMLAR