Okey Oyunu indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Okey oyunu android, iOS, Mac ve Windows için gerek sanal alemde gerekse reel hayatta sevilerek oynanan oyunlardan bir tanesidir. Oyunun sanal ortamda online olarak oynanabilinen versiyonları olduğu gibi çevrimdışı olarak oynaması da mümkündür. İnternet bağlantısı olmasa bile bu şekilde Okey oynama imkanına sahipsiniz.

Okey Nasıl İndirilir?

Telefonunuz ya da tabletiniz iOS işletim sistemine sahipse App Store’ye; Android işletim sistemine sahipse Google Play Store’ye giriş yaparak çevrimdışı oyun Okey’i hızlıca indirebilirsiniz. İndir dedikten saniyeler sonra oyun cihazınızda yer almış olacaktır. Uygulamayı açarak hızlıca oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra ya da indirirken herhangi bir ücret ödemesi yapmanız beklenmez.

Okey Nasıl Oynanır?

Reel hayatta oynanan okey oyunun birebir aynısı şekilde oynanan bu oyunda tek fark yapay zeka ile mücadele halinde olmanızdır. İnternet bağlantısı olmadan da android okey oyunu açarak oynamaya başlayabilirsiniz. Kurallarına göre oynanan oyun neticesinde kazanırsanız; ekranda sizin kazandığınıza dair bir mesaj görünecektir. Uygulamayı açıktan sonra Oyna butonuna tıklayarak oyunu başlatabilirsiniz.

Okey Özellikleri Nelerdir?

Oyun multitouch özelliği ile tablet kullanıcılarına ciddi kolaylık sağlıyor. Uygulamanın ayarlarından grafiklerle ilgili küçük değişikler yapabiliyorsunuz. Uygulamayı açtıktan sonra Oyna butonuna tıklamadan önce kurallar kısmına göz gezdirebilirsiniz. Oyunda masa seçimi yapabilir; ses ayarlarıyla oynayabilirsiniz. Ayrıca oyunun hangi sayıdan başlayacağını da kendi istediğinize göre belirleyebilirsiniz. Oyundaki grafiklerin HD kalitesinde olmasından dolayı Okey oynamaktan daha fazla keyif alacağınıza şüphe yok.

İnternetiniz olmasa bile  kesintisiz rahatlıkla okey oyununu oynamak için internetsiz okey oyunu konusunu ziyaret ederek mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Okey Oyunu indir YAPILAN YORUMLAR