photoscape fotoğraf düzenleyici

Photoscape Resim Editörü

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Photoscape Resim Düzenleme Programı

Bilgisayarlarda kullanılmak üzere tasarlanmış Photoscape, son derece pratik bir fotoğraf düzenleme programıdır. Ücretsiz olarak sunulan, hızlı bir şekilde indirilebilen ve kurulumu son derece kolay olan uygulama ile resim düzenlemeler de hızlıca yapılabilmektedir.

Photoscape Özellikleri

Resim düzenleme programı Photoscape ile fotoğrafı kırpabilir, boyutlandırabilir, efekt ve filtre verebilir, kesinlik, ışıklandırma, döndürme, oran ayarları yapılabilir. Fotoğraflara çerçeve eklenebilir ve resim üzerine çeşitli metin ve resimler eklenebilir. Çok basit bir program olan Photoscape ile arka plan temizliği da yapılabilmektedir. Toplu fotoğraf düzenleme seçeneği ile çok sayıda ki fotoğrafa hızlıca işlem yapabilirsiniz. Program ile en popüler uzantılar ile fotoğraflarınızı kaydedebilirsiniz. GİF uzantılı dosyalar hazırlayabilir; bu uzantıdaki dosyaları dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Photoscape Nasıl Kullanılır?

Photoscape bilgisayara indikten sonra setup dosyasını tıklayarak kuruluma başlayabilirsiniz. Kurulum için kurulum sihirbazının yönlendirmelerini takip etmek yeterlidir. Kurulum biterken uygulamayı çalıştır seçeneği tıklanarak uygulama başlatılabilir. Açılan ekranda ekran yakalama, renk toplayıcı, birleştirme, toplu düzenleyici gibi seçeneklerden yapacağınız işleme uygun olanı tercih edebilirsiniz. Uygulamanın kullanımına yönelik temel araçlar uygulama penceresinin alt kısmında yer almaktadır. Bu noktada kırpma, renk ayarı, yazı ve resim ekleme, fotoğrafa çeşitli efektler ekleme işlemlerini yapabilirsiniz. Hiç fotoğraf düzenleme programı kullanmamış kişiler bile Photoscape uygulamasını rahatlıkla kullanabilir. Boyutu küçük, kullanımı kolay ama içeriği dolgun olan Photoscape’in alanında tek olduğu söylenebilir.

Photoscape Resim Editörü YAPILAN YORUMLAR