Pokemon Uranium Windows indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Son zamanlarda büyük bir çılgınlıkla android ve iOS mobil cihazlarında oynanan Pokemon oyunu artık (Windows) bilgisayarlarda oynayabilirsiniz. Pokemon Go PC oyununu ücretsiz bilgisayarınıza kurup ücretsiz oynama keyfinden faydalanabilirsiniz.

En Çok Oynanan Mobil Oyunu PC’de Oynayın

Dünya genelinde yeni çıkmasına rağmen milyonlarca oyun severe hitap edebilmesi Pokemon Uranium Windows Bilgisayar Oyunu Pokemon Go oyununun ne kadar harika bir oyun olduğu zaten gözler önüne sermiştir. 2000’li yılların etkileyici çizgi film karakterleri 2016 yılımızı tekrak renklendirmek için oyun severlerle buluşmuştur. Pokemon Go mobil uyumlu oyunun çıkmasından sonra gündeme gelen Pokemon Uranium ile artık PC’de pokemon avına çıkabileceksiniz.

200’e Yakın Pokemonu PC’de Yakalayın

Pokemon Uranium bilgisayar uyumlu oyunda toplamda neredeyse tam tamına 200 adet pokemon yakalanmayı beklemektedir. Pokemon ve 8 gym gelişimi tamamlanmış Pokemon Uranium Windows indir mobilde olduğu gibi PC sistemleri ile uyumlu olabilmesi için tasarlanmıştır.

Pokemon GO Bilgisayar’da Nasıl Oynanır?

Mobil android ve iOS sürümlerinde olduğu gibi Pokemon Go oyununda pokemon yakalayıp Pokedex puanlarımızı tamamlamak için Pokemon topunuzla bulduğunuz pokemonları yakalıyoruz. Pokemonlarımızı savaştırıp diğer Pokemon Uranium oyuncularıyla savaşlara çıkartabilir, takas yapabilir ve şampiyonluk yarışmalarına katılabilirsiniz.

Pokemon Uranium Windows indir YAPILAN YORUMLAR