Shockwave player video

Shockwave Player indir

İnternet tarayıcısı (browser) üzerinden flash ve benzeri oyun oynamayı seven kullanıcılar için 3 boyutlu tarayıcı eklentisidir. Eklentiyi Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera ve diğer popüler tarayıcılarda kullanabilirsiniz.

3 Boyutlu Tarayıcılar İçin Oyun Eklentisi

Shockwave Player İnternet Tarayıcısı 3D Boyut Eklentisi sayesinde internet üzerinden bulunan tüm görsel içerikleri donmadan açabilmenizi ve 3D boyutlu şekilde görüntülemenizde yardımcı programdır. Artık internet üzerinde bulunan tüm fotoğraf, hareketli ögeler (gif) ve videoları HD kalitede açabilirsiniz.

Shockwave tarayıcı eklentisi 3 boyutlu tüm oyunları açarak internet gezintilerinizi ve bilgisayar performansını düşmesini önleyerek rahat bir Web gezintisi sağlamaktadır. Windows uyumlu tarayıcılar için olup tamamen ücretsiz verim alabilirsiniz.

Eklentinin Çalışma Mantığı

Flash sitelerinin açılımında, HD kalitede video, hareketli gif ve 3D boyutlu oyun oynamak için ziyaret ettiğiniz internet sitelerinde tarayıcının arka planında çalışarak aktivitelerinizi rahatlıkla tamamlamanızı sağlıyor. Shockwave Player birçok internet tarayıcısı ile uyum içerisinde çalışarak herhangi bir problem çıkarmaz.

Eğer sizlerde 3 boyutlu oyun oynamayı seven insanlar arasında yer alıyorsanız mutlaka hiç düşünmeden indir download yapmanızı tavsiye ediyorum.

Shockwave Player indir BENZER İÇERİKLER
Shockwave Player indir YAPILAN YORUMLAR