Snapchat indir

Süreli Zamanlı anlık video ve resimlerinizi arkadaşlarınız arasında mobil android ve ios cihazlarıyla geçici resim ve video paylaşabilirsiniz. Tüm video ve resimlerinizden sevdiklerinizi anlık olarak paylaşma uygulamasıdır. Snapchat son zamanların en çok kullanılan sosyal medya sitesidir.

Snapchat Süreli Video ve Fotoğraf  Paylaşımı

Snapchat Android ios Snapchat Son Sürüm (Video ve Resim) paylaşma uygulaması sayesinde geçici paylaşımlar yapabilirsiniz. Özel anlarınızda yakaladığınız görüntü ve videoları arkadaşlarınız arasında paylaşabilirsiniz. Paylaşılan video ve fotoğraflarınızın görüntülendikten sonra Snapchat sunucularından otomatik olarak silinecektir.

Uygulama üzerinde video ve resim paylaşmanın yanı sıra resimlere ve videolara resim ekleyebilirsiniz. Bu sayede içeriklerinizi kısa notlarla kişiselleştirebilirsiniz. Snapchat indir toplu mesaj gönderme aktivitesi ile aynı anda birden fazla kullanıcıya anlık mesajlar gönderimi yapın. Son sürümü ile Snapchat daha güncel özellikler ile kullanıcısıyla buluşuyor.

Snapchat indir BENZER İÇERİKLER
Snapchat indir YAPILAN YORUMLAR


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/indirbook/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757