SNİPER ELİTE 4 Keskin Nişancı Oyunu indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Oyun
  • SNİPER ELİTE 4 Keskin Nişancı Oyunu indir

Seri savaş oyunlardan biri olan SNİPER ELİTE 4, Rebellion yazılım şirketi tarafından hem geliştirilen hem de yayınlanan bir oyundur. Yakın zamanda piyasaya çıkarılmış olan 4. Serisi ile tam bir savaş oyunu keyfini yaşatan oyun birçok platformda oyun severlerin ilgisini beklemektedir. Her serisinde oyuncuların farklı bir serüvende olmalarını sağlayan tasarımı keskin nişancı oyununa ev sahipliği yapan ve kendine özgü özellikleri ile oldukça popüler olan oyunlar arasında yer almaktadır.

SNİPER ELİTE 4 Nasıl Oynanır?

14 Şubat 2017 tarihinde savaş oyunu severlerin beğenisine sunulmuş olan SNİPER ELİTE 4, oyun karakterini birçok açıdan yönetme olanağı ile son derece kullanışlı ve basit bir oynanabilirliğe sahiptir. Özellikle nişan alma aşamasında oyuncuların birinci şahıs açısında olmaları alınan nişanın isabetli olmasına imkân sağlamaktadır. Oyunun diğer serilerini bilen kullanıcıların aşina oldukları özelliklerden mermilerin ağır çekimdeki hareketlerini görebilme ve düşmana isabet eden mermiler sonucunda ekrana gelen röntgen görüntüleri keskin nişancı oyunu olan bu seride de korunmuş olan özellikler arasında yer almaktadır.

SNİPER ELİTE 4 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

SNİPER ELİTE 4’ün 14 Şubat tarihinde piyasaya çıkarılmasının ardından çoğu oyun severin merak ettiği sistem gereksinimleri detayları da belli olmuştur. Windows 7,8 ve 10 işletim sistemleri için geliştirilmiş olan oyun 4 GB ram ve 25 GB sabit disk alanı gerektiren bir yazılıma sahiptir. DirectX ses kartı ile uyumlu olmasının yanı sıra daha yüksek donanıma sahip cihazlarda oynandığı takdirde oyunun performans kalitesi de yükselecektir.

SNİPER ELİTE 4 Keskin Nişancı Oyunu indir YAPILAN YORUMLAR