Spotflux yasaklı sitelere giriş

Spotflux VPN indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Yasaklanmış (engelli) Web sitelerine güvenli bir şekilde giriş yapan engelli internet sitelerine kolayca giriş yapan Türkçe programdır. Ücretsiz kişisel güvenliğinizi koruyan, internet ortamında takip edilmenizi engelleyen ve verilerinizi koruyan yasaklanmış site açma servisidir.

Spotflux VPN Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Vpn (Türkçe) sürümüyle program Windows uyumlu PC’ye yükledikten sonra menü ayarlarından servisi aktif edebilmek için “Enable” tuşuna basmanız gerekiyor. Servisi aktif ettiğinizde dilediğiniz siteye giriş yapıp internet gezintilerini daha güvenli hale getirebilirsiniz. Ayarlar kısmından Spotflux ayarlarını kişiselleştirebilirsiniz. Proxy ayarlarını, internet filtreleme, VPN plus filtrelerini ve diğer internet güvenlik ayarlarını kolaylıkla yapın. Spotflux ile IP testleri yaparak diğer ülkelerin IP adresini kullanarak yasaklanmış sitelere giriş yapabilirsiniz.

Kişisel gizliliği ön planda tutan servis en iyi VPN programları arasında gösterilmektedir. İnternet üzerinde anonim olarak gezinti yapıp tüm bilgilerinizi koruyarak güvenli Web gezintilerini Spotflux indirip bu söylediklerimizi gerçekleştirebilirsiniz.

Spotflux VPN indir BENZER İÇERİKLER
Spotflux VPN indir YAPILAN YORUMLAR