Telegram Messenger Türkçe indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Android ve iOS Mobil cihazlarda ve PC’de daha hızlı ve güvenilir uygulamalardan biri olan Telegram, kullanıcıların ücretsiz bir şekilde mesajlaşmalarını sağlayan anlık mesaj uygulamasıdır. İlk etapta sadece Android ve İos cihazlarda kullanılabilen uygulama artık telegram indir seçeneğini kullanarak bilgisayarlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Telegram İndir Özellikleri Nelerdir?

Mobil cihazlarda bulunan pek çok mesajlaşma uygulaması mevcut iken neden Telegram indirilmeli pek çok kullanıcının merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Bu noktada yaklaşık 200 kişilik gruplar oluşturarak sorunsuz bir şekilde sohbet edebilmek anlık mesaj uygulaması olan Telegram’ın en önemli özelliklerinden biridir. Ayrıca mesaj içeriklerinde 1 GB’a kadar olan boyuttaki videoları paylaşmak da hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Uygulamasının tasarımında güvenlik unsuru en çok uğraş verilmiş noktalar arasında yer alıyor. Buna göre uygulamanın güvenlik açığını bulabilen kullanıcılara para ödülü vaat edilmektedir.

Telegram Nasıl İndirilir?

Windows 10 işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda indirilerek kullanılabilen Telegram, Türkçe dil seçeneğine sahip olmasının yanı sıra reklamsız olması da mesajlaşma uygulamaları arasında cazip olmasına neden olmaktadır. Android ya da İOS kullanıcılarını uygulama marketlerinde bekleyen uygulama hızlı bir şekilde indirilerek kurulumu yapılması kolay olan bir uygulamadır. Ayrıca tüm sohbet geçmişinin bulut sağlayıcıları tarafından kayıt altında tutulması bu verilere istenilen cihazdan da ulaşılmasını sağlamaktadır. Güvenilir olmayan ve sahte lan mesajlaşma uygulamalarına nazaran üstün güvenlik anlayışı ile mutlaka tercih edilmesi gereken yapımlardan biri niteliğindedir.

Telegram Messenger Türkçe indir BENZER İÇERİKLER
Telegram Messenger Türkçe indir YAPILAN YORUMLAR