TunnelBear VPN indir

Google Chrome internet tarayıcısı üzerinden giriş yapamadığınız engelli (yasaklı) sitelere girişi için ücretsiz Chrome eklentisidir. Mobil Android tablet ve iOS akıllı cihazlarında kullanılan VPN uygulamasının Windows masa üstü Google Chrome eklentisidir.

TunnelBear VPN Sansürlü (Engelli) İnternet Sitelerine Giriş

TunnelBear VPN Chrome Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi sayesinde Türkiye IP üzerinden giremediğimiz yasaklanmış internet sitelerine kolaylıkla girmemizi sağlayan güvenlik programıdır. YouTube, Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal paylaşım ağlarının sık sık erişime kapaltığı için veya diğer internet siterlerine giriş yapamadığımız bu tür uygulamaların kullanımı oldukça revanştadır. Yasaklı sitelere girebilmemizi mümkün kılan neredeyse en iyi diyebileceğimiz bear VPN uygulamasıdır.

Chrome VPN Eklenti Servisi Kolay Kullanımı

TunnelBear VPN Google Chrome eklentisi hızlı, kolay ve Türkçe dil desteği sayesinde basit bir kullanım için giriş izni veriyor. Tek yapmanız gereken eklentiyi tarayıcınızı indirbook.com sitemizden indirmek olacaktır. Kurulum otomatik gerçekleştikten sonra TunnelBear (yasaklı sitelere giriş) için Chrome tarayıcınıza yerleşen VPN servisi hemen arama çubuğunun yanında simgesini görebilirsiniz. Engelli sitelere giriş için en iyi VPN programıdır.

Program aynı zamanda internet gezintilerimiz sırasında güvenliğimiz açısından hangi ülkeden ve hangi ülkenin IP adresini kullanacağımızı belirlememizde de yardımcı oluyor. TunnelBear eklentisinin tek eksik yönü kullanım esnasında kısıtlı veri trafiği limiti sunmasıdır.

TunnelBear VPN indir BENZER İÇERİKLER
TunnelBear VPN indir YAPILAN YORUMLAR


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/indirbook/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757