Unlocker dosya kaldırma aracı

Unlocker

 

Unlocker Silinmeyen Dosyaları Silme

En iyi Windows programları listesinde ücretsiz kategoride yer almayı başaran Unlocker, başarılı bir dosya silme programıdır. Uygulama ile bilgisayardan silmekte zorlandığınız, yapışıp kalan dosyaların silinmesi mümkündür. Bunun dışında Unlocker, çeşitli sistemsel hatalarla silinmesi mümkün olmayan çeşitli dosya ve klasörlerin kaldırılmasına da fırsat veriyor.

Unlocker Özellikleri

Silinmeyen dosya ve klasörleri silmek için Unlocker son derece pratik bir çözümdür. Unlocker ile birçok farklı nedenden silinemeyen dosyaların silinmesi mümkündür. Dosya silme işlemlerinde silmek için yetki olmayan dosyalar, silmek istendiğinde dosyanın veya klasörün kullanılıyor olması gibi çeşitli hata mesajları alınabiliyor. Unlocker tüm bu hataları arka planda bırakarak dosyayı silmenize yardımcı oluyor. Uygulama indirilip kurulduktan sonra hızlı bir şekilde entegre olarak kullanılmaya başlanabiliyor. Unlocker’ın en önemli özelliklerinden birisi Türkçe dil desteği sunması.

Unlocker Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı indirdikten sonra kurulum işlemlerine hızlıca başlayabilirsiniz. Dosya silme programını kurarken dikkat edilmesi gereken karşınıza çıkacak olan çeşitli yazılımların kurulum teklifleridir. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamanın entegre olması gerekiyor. Bu noktadan sonra silmek istediğiniz herhangi bir dosya ya da klasöre sağ tıkladığınızda Unlocker seçeneklerini görebilirsiniz. Bu aşamaya geldikten sonra dosyaları kolaylıkla silebilirsiniz. Bu şekilde tek tek uğraşmak istemezseniz uygulamayı açarak tüm dosya ve klasörlerin denetimini tek tuşa tıklayarak yapabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı Türkçe dil desteği ve basit ara yüzü sayesinde son derece kolaydır.

Unlocker BENZER İÇERİKLER
Unlocker YAPILAN YORUMLAR