Unturned Oyunu indir

Windows bilgisayar üzerinden MMO oyun türü olarak oynanan Unterned online zombi oynudur. Aksiyon dolu oyunda hayatta kalabilmek için mücadeleler verip zoru başarmak için kendinizi de bu sayede test etmiş olacaksınız.

Çevirim içi Zombi Oyunu Unterned

Unturned Online (Çevirim içi) Ücretsiz Zombi Oyunu grafik ekran tasarımı ve oyunun açık Dünya senaryosu bakımından Minecraft oyununa benzetilmektedir. Karakterinizin hayatta kalabilmek için sunulan DayZ ve Rust gibi özellikli öğeleriyle oyun daha keyifli hale bürünmüştür. Online oynanan zombi oyununda zombiler tarafından istila edilen Dünyamızı kurtarmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde temel olarak yapılması gerekn kendi güvenliğimizi sağlayıp hayatta kalabilmek için ev inşaa etmemiz gerekiyor. İnşasını tamamladığımız konaklama alanında gıda malzemeleri ve sağlıklı yaşam için mutlaka oyunda böyle bir alana sahip olmanız gerekiyor.

200 MB gibi küçük bir boyuta sahip olanı oynayabilmemiz için Steam hesabımızı olması gerekiyor. Steam hesabını açtıktan sonra Unturned oyununu kurabilirsiniz.

Konaklama Alanı Nasıl İnşaa Edilir?

Unturned 2 zombi oyunu inşaat çalışmaları tıpkı Minicraft oyununda olduğu gibi küpler şeklinde bulunan tuğlaları kullanarak kendi kalemizi oluşturuyoruz. Tasarlamış olduğumuz kalemizde kendi gıda ürünlerimizi yetiştirebilir, elektronik tuzaklar kurabilir, hayvan avlayabilir ve ağaç kesip gizemli yerleri yağmalayabilirsiniz. Unturned Online Zombi oyununda ekibinizi kurup rakiplerinize karşı daha farklı bir güç ortamı oluşturabilirsiniz.

Unturned Oyunu indir BENZER İÇERİKLER
Unturned Oyunu indir YAPILAN YORUMLAR