VLC Media Player indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Windows bilgisayar üzerinde kayıtlı medya dosyalarını video ve ses dosyalarını oynatma programıdır. Türkçe dil desteğiyle kolay sade kullanımlı ve ücretsiz son sürümü ile en iyi medya oynatıcısı diyebiliriz.

VLC Media Player Türkçe Player

VLC Media Player Medya Oynatıcısı (Türkçe) Son sürüm kurulum sırasında VLC medya oynatıcısı ile açmak istediğiniz dosya uzantısını seçme seçeneği sunmaktadır. Böylelikle belirlediğiniz dosya formatlarını VLC oynatıcı sayesinde sürekli seçim yapma gereği duymadan otomatik açabilirsiniz. Bilgisayar kullanıcılarının kolay kullanabileceği video görüntülerini zorlanmadan HD video oynatma seçenekleriyle piyasada bulunan en popüler medya oynatıcısıdır.

Gelişmiş Video ve Ses Düzenleme Araçları

Vlc player ile videolarınız ve ses dosyalarınız üzerinde çeşitli düzenleme araçlarına da yer verilmiş olup kişisel düzenleme yapma desteği ile karşımıza çıkıyor. Videoları kesme, kırpma, renkledirme, filiran ekleme, gelişmiş filtreleme seçenekleri, filmlerde altyazı desteği, video ve ses dosyaları arasında senkronizasyon seçeneklerine sahiptir.

VLC Media Player indir YAPILAN YORUMLAR