Wirofon Ücretsiz Sesli ve Görüntülü Konuş

Türk Telekom’un sunduğu iletişim platformu Wirofon, tüm operatörler tarafından kullanılabilmektedir. İnternet bağlantısının olduğu her yerde ek ücret ödemeden, uygulama aracılığı ile görüntülü ve sesli aramalar yapabilir; medyalar ve metinler paylaşabilirsiniz.

Wirofon Nasıl İndirilir?

Anlık mesajlaşma uygulamasını indirebilmek için akıllı cihazınızdan tarayıcınıza girip uygulama ismini yazabilirsiniz. Bunun yanında uygulama indirdiğiniz markete giriş yaparak arama kısmından uygulama ismi ile daha hızlı bir sonuca ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey indir butonuna tıklamaktır. Sonrasında uygulama inecek ve yine tek bir tıka açıp kullanmaya başlayabileceksiniz. Uygulamayı bir kez açtıktan sonra ek bilgilere ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Wirofon açıldıktan sonra sohbet ve arama oluşturmak için rehberinizdeki listeden yararlanır.

Wirofon Özellikleri Nelerdir?

Wirofon Android ve iOS için ücretsiz Sesli, görüntülü ve dakikalarını dilediğiniz kişiye ya da gruba fotoğraf, video, ses kaydı gönderebiliyorsunuz. HD kalitede görüntülü görüşme imkanız sunan uygulamada ses kalitesi de en iyi seviyede. Eğer hali hazırda Türk Telekom müşterisiyseniz yani ev telefonu kullanıyorsanız; uygulama daha avantajlı hale geliyor. Bu şekilde yurtdışı dahil Wirofon ile yapacağınız aramalarda ev telefonunuz dahilindeki dakikaları kullanabiliyorsunuz. Bu avantajdan yararlanmak için uygulama içindeyken ev telefonu hesabım kısmına geçerek bilgilerinizi eklemeniz gerekmektedir.

Uygulamanın ara yüzü gayet sade ve kullanışlıdır. Her türlü işlemi kolaylıkla halledebilmeniz için göz yorucu bir tasarımdan uzak durulmuştur. Kullanışlılık ön planda olduğundan acil durumlarda pratikçe işlem yapabilmeniz mümkündür.

Wirofon Ücretsiz Sesli ve Görüntülü Konuş BENZER İÇERİKLER
Wirofon Ücretsiz Sesli ve Görüntülü Konuş YAPILAN YORUMLAR