Youtube Go APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için sevindirici gelişmelerden biri niteliğinde olan Youtube go, çevrimdışı olarak videoları izleme imkânı sunan bir uygulamadır. Video izlemek ya da Müzik dinlemek için pek çok internet kullanıcısının favori tercihlerinden biri olan uygulama bir anlamda nerdeyse yıllardır beklenen bir eksikliğin tamamlayıcısı özelliği ile fazlasıyla ilgi çekmektedir.

Youtube Go Nasıl Kullanılır?

Google tarafından geliştirilen ve Hindistan’da düzenlediği bir etkinlikte duyurusunu gerçekleştirdiği Youtube go, çevrimdışı video izleme uygulaması olarak birçok kullanıcının internet kotasında tasarruf yapmasını ve daha önce izlediği videolara daha kolay şekilde ulaşmalarını sağlayan bir uygulamadır. Sadece videolardan oluşan bir ara yüz ile kullanıcılarını karşılayan uygulama, çevrimiçi iken izlenen ya da kaydedilmek istenen videoları kolaylıkla kaydedilmesini sağlamaktadır. İndirilmiş olan Youtube videolarının kalite ve boyutları gibi özelliklerini de kullanıcılar kendileri belirlemektedir.

Youtube Go Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

İlk olarak Hindistan’da test çalışmaları başlayan ve daha sonra tüm dünyaya açılan çevrimdışı video izleme uygulaması olan youtube go apk indir, öne çıkan başlıca özellikleri ile Youtube’nin en çok konuşulan uygulamaları arasında yer almaktadır. Uygulamanın arka planda çalışması, çevrimdışı izleme olanağı ve istenen videoların cihazlara indirilmesi bu uygulamanın en önemli ve dikkat çekici özellikleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple internetinin yavaşlığından şikayetçi olanlar ve videoları internet bağlantısı olmadan da izlemek isteyenler için ideal özellikleri bulunan bir uygulamadır.

Youtube Go APK indir YAPILAN YORUMLAR