Best Fm Dinle

Best Fm Dinle, Radyo Best Fm Türkiye’de ulusal radyo denince akla ilk gelenlerden biri olan Best FM, teknoloji odaklı çalışmaları ile özellikle yeni neslin favori radyolarından biri olmayı başarmıştır. Mobil platformlarda ve uygulamaları ile cepten ya da internetten Best FM’i takip etmek oldukça kolay hale gelmiştir. 1993 yılında Ajda Pekkan’ın en sevilen şarkılarından biri ile yayın faaliyetine geçmiş olan radyo, o yıllarda kurulmuş olan en önemli özel radyolar arasındadır.

Best FM Yayın Akışı

Her biri eğlence ve kahkaha dolu programları ile Best FM yayın akışını merak eden dinleyiciler için hafta içi ve hafta sonu olmak üzere dolu dizgin bir program dinleyicilerin beğenilerine sunulmaktadır. Hafta içi her gün günün ilk saatlerinde Cem Arslan ile Gazoz Ağacı’na davet eden radyo istasyonu, güne pozitif başlamak isteyenlerin favori tercihlerinden biri olmaktadır. Ardından Ufuk Karcı ile Konuşan Türkiye programı, Jale Şengün ile J vitamini, Altan Kiraz ile Festival ve Yasemin Şefik ile Hitnoz programı en hit şarkılara ve güncel konulara değinilen programlar arasındadır.

Best FM Frekans Bilgileri

İstanbul’dan 98.4 frekansından ulaşılabilecek Best FM, internet sitesi üzerinden verdikleri yayın hizmeti ile Türkiye geneline hizmet vermektedir. Türk pop müziği ve slow müziğin en seçkin eserlerine yer veren programcılar yeni çıkan şarkılarında ilk olarak Best Fm dinleyicileri tarafından dinlenilmesine olanak sunmaktadır. Seviyeli ve düzgün sayılı Türk radyolardan biri olarak her yaştan insanın beğenisini kazanacak niteliklere sahiptir.

https://www.radyodinletv.com/best-fm/

 

Best Fm Dinle BENZER İÇERİKLER
Best Fm Dinle YAPILAN YORUMLAR