Betternet Yasaklanan Sitelere Giriş indir

Mobil cihaz kullanıcılarının internet bağlantılarını anonim ve reklamsız gerçekleştirmelerini sağlayan Betternet, Android, iOS ve Windows cihazlarla uyumlu bir uygulamadır. Benzer uygulamalar ile ayrılan en önemli özelliklerinden biri VPN yazılımı olmasıdır. Ayrıca ücretsiz olması ve her zaman böyle kalacak olması internet kullanıcılarının her daim güvenli bir internet ortamına sahip olmalarını mümkün kılacaktır.

Betternet Uygulamasının Özellikleri

Sıkça giriş engeli koyulan Facebook ve Twitter gibi sitelere erişim sağlamakta güçlük yaşanan zamanlarda kullanılabilecek en ideal reklamsız VPN yazılımı olan Betternet, kişisel bilgi ve verilerinde tam koruma altında olmasını sağlamaktadır.  İP adresinin farklı bir ülke ve yasaklı sitelere giriş programı VPN  sağlayıcı üzerinden gerçekleştiriliyor olması sayesinde giriş yapılan tüm internet sitelerinde kimlik bilgilerinin birilerinin eline geçme ya da takip edilme ihtimali ortadan kalkmaktadır. Kamuya açık olan kablosuz internet bağlantıları ile istenilen adrese bu uygulama sayesinde giriş yapılırken, kişisel bilgilerinde gizli kalması mümkün olmaktadır.

Betternet Nasıl Kullanılır?

Betternet kullanımı her seviyeden mobil cihaz kullanıcısı için ideal rahatlıkta olan uygulama, android cihaza indirmenin ardından hemen fayda sağlanması mümkün olan bir uygulamadır. Gizliliğin ve yasaklı sitelere erişimi maksimum düzeyde kullanıcılarına sunan uygulama sayesinde isteyen herkes güvenilir bir internet bağlantısına sahip olabilir. Kullanan pek çok kişinin memnun kaldığı ve tavsiye ettiği bir VPN yazılımı olarak bu tür bir uygulamaya ihtiyaç duyanların düşünmeden mobil cihazları için edinmeleri gereken bir uygulamadır.

avast premier lisans satın al

Betternet Yasaklanan Sitelere Giriş indir BENZER İÇERİKLER
Betternet Yasaklanan Sitelere Giriş indir YAPILAN YORUMLAR


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/indirbook/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757