Bip İndir

Bip Turkcell Mesajlaşma Uygulaması

Turkcell tarafından kullanıcılara sunulan Bip, tüm operatörlerin kullanıcıları tarafından kullanılabilen bir Turkcell mesajlaşma programıdır. Uygulama ile anlık olarak metin mesajı, fotoğraf, video, ses kaydı gibi medya içerikleri gönderilebilir. Uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarla görüntülü ve sesli görüşmeler yapılabilir.

Neden Bip’i Tercih Etmeli?

Anlık mesajlaşma programı kapsamında çok sayıda uygulama yer alıyor. Aralarından hangisini tercih edeceğiniz konusunda kafa karışıklığı yaşıyor olmanız normal. Şu an için kullanıcı sayısı az olsa da Bip ilerleyen dönemde ciddi bir kitleye ulaşacaktır. Çünkü uygulama kapsamında hiçbir anlık mesajlaşma programında bulunmayan özellikler bulunuyor. Bip ile uygulama içinden çıkmadan fotoğraflarınızın üzerine CAPS yapabiliyorsunuz. Uygulamanın belki de en önemli özelliklerinden birisi gizli konuşma seçeneği. Attığınız mesajlara süre belirleyerek süre dolunca silinmesini sağlayabiliyorsunuz. Böylece tek tek mesaj temizleme zahmetinden kurtulmuş oluyorsunuz. Uygulama içinde klasik emojilerden bıkmış olanlar için Yiğit Özgür çıkartmaları yer alıyor.

Bip Nasıl Kullanılır?

Turkcell Bip kullanmaya başlamak için cihazınıza uygun platformlardan uygulamayı indirmelisiniz. İndirme işlemi tamamlanınca cep telefonu numaranız ile kayıt olarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Sade dizaynı ve klasik sembolleri sayesinde uygulamanın kullanımı son derece basittir. Mesajlaşma sırasında silinen mesaj göndermek isterseniz mesajı yazdıktan sonra göndermeden önce sağ üst kısımdan saat ikonuna tıklayıp süreyi belirlemeniz yeterli olacaktır. Keyifli bir sohbet için CAPS ve çıkartmalar kısmına ulaşabilmek için ise emoji simgesine dokunmanız yeterlidir.

Bip İndir YAPILAN YORUMLAR


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/indirbook/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757