CCleaner gereksiz dosya

CCleaner indir


CCleaner Sistem Temizleme Bakım Programı

Çok sayıda artısıyla ideal bir sistem bakım programı olan CCleaner, tek tıkla oldukça hızlı bir optimize işlemi sunuyor. CCleaner ile bilgisayarınızda var olan birçok uygulamaya ait gereksiz ve zararlı dosyaların, yazılımların temizliğini yapabilirsiniz. Bilgisayarın temizlenerek hıza kavuşması, ilk günkü performansıyla çalışabilmesi için mutlaka iyi bir sistem bakım ve temizleme yazılımı tercih etmelisiniz.

CCleaner Özellikleri Nelerdir?

Sistem bakım programının kendisini sürekli geliştirip güncelliyor olması önemlidir. Bu bakımdan CCleaner yapımcıları oldukça hassas. Tarama kapasitesi devamlı geliştirilen CCleaner indir ile güncel zararlı yazılımların gözden kaçması mümkün değil. Uygulama Türkçe dil desteği ile sunulduğundan kullanımı son derece kolay. Ücretsiz olarak sunulması ve sınırsız kullanım olanağının olması diğer avantajlı yönleri. Uygulama için söylenebilecek tek olumsuz özellik ise çok sık kullanılan bir takım programlar için temizleme imkânı sunmaması.

CCleaner Nasıl Kullanılır?

CCleaner uygulama sade ve basit bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir. Açılan ekranda ilk olarak sağ tarafta yer alan menüye odaklanmalısınız. Buradan Options sekmesine gelerek uygulamayı kişiselleştirebilirsiniz. İlk sırada yer Cleaner sekmesinden temizleme seçeneklerini görebileceksiniz. Temizleme seçeneklerinde iki ayrı alt bölüm görünecektir. Burada uygulama temizlemek için Application kısmını; sistemsel temizlik yapmak içinse Windows kısmını tercih etmelisiniz. Uygulama penceresinde sağ alt kısımda yer alan güncelleme denetleme tuşu ile hızlıca denetim yapabilir; gerekliyse uygulamayı güncelleyebilirsiniz. Uygulamanın güncel olması güncel zararlıların tanınması için önemlidir.

CCleaner indir BENZER İÇERİKLER
CCleaner indir YAPILAN YORUMLAR


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/indirbook/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757