Epic pen profesyonel

Epic Pen indir Çizim Boyama Programı

Epic Pen Akıllı Tahta Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlarda kullanılmak üzere tasarlanmış Epic Pen, en iddialı çizim programı olarak kabul edilebilir. Günlük hayatta geniş bir kullanım alanı olan Epic Pen ile görsel üzerinde anlatmak istediğiniz, işaretlemek istediğiniz bölümü kolaylıkla işaretleyebilirsiniz. Basit ara yüzü sayesinde kullanımı için herhangi bir rehbere gereksinim yoktur.

Epic Pen Özellikleri Nelerdir?

Uygulama kapsamında renk seçimi pratik bir şekilde yapılabiliyor. Araç yelpazesi yeterince geniş olduğu için birçok alternatif bulunuyor. Böylece farklı alanlarda farklı işaretlemek yapmak için değişik şekiller tercih edilebiliyor. Boyama programı Epic Pen’de yapılan çizimin geri alınması için bir silgi aracı da bulunuyor. Uygulama çalışırken bilgisayarı kasmaz ve sistemin yavaşlamasına neden olmaz. Bu bakımdan oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Bunun yanında uygulamanın en dikkat çekici olumsuz tarafı yapılan çizimli görsellerin kayıt altına alınamamasıdır. Hazırlanan çizimi alabilmek için ekran görüntüsü almak gerekiyor.

Epic Pen Nasıl Kullanılır?

Epic Pen‘in kendi uygulamasını kullanmadan; hali hazırda açık olan herhangi bir program, görsel ve doküman üzerinde rahatlıkla çizim yapabilirsiniz. Doküman üzerinde belirtilmek istenen önemli yerler EpicPen ile işaretlenebilir. İşaret biçimini mouse kullanarak dilediğiniz şekilde yönetebilme imkanına sahipsiniz. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan uygulamayı güvenilir bir siteden temin etmeniz önemlidir. Bilgisayar kullanmayı bilen herkes uygulamayı indirip kurabilir ve kullanmaya başlayabilir. Uygulamayı açıp kapatmak da kullanımı kadar basittir.

Epic Pen indir Çizim Boyama Programı BENZER İÇERİKLER
Epic Pen indir Çizim Boyama Programı YAPILAN YORUMLAR