Format Factory indir

Kolay kullanımlı format dönüştürücüsü sayesinde tüm video ve ses formatlarını istediğiniz formata dönüştürme programıdır. Piyasada bulunan video ve ses formatı dönüştürme programları arasında en popüler kullanılan dönüştürücüdür. Eğer bir dosya  formatını diğerine dönüştürmekte zorlanıyorsanız hızlı, sade ve gelişmiş özelliklerini kullanarak dönüştürme seçeneklerini denemenizi tavsiye ediyorum.

Windows Ses ve Video Format Dönüştürü

Format Factory Format Dönüştürücü Türkçe Ücretsiz Windows uyumlu paketiyle gelişmiş profesyonel özelliklere sahip olan dönüştürücü araçlarıyla format dönüştürmek artık çok basit.  Video, ses ve resim formatları önüştüren çeşitli dosya uzantı desteğiyle çalışabilen muhteşem bir yazılım. MP3, AVI, 3GP, MOV, MKV, AMR, MMF, M4A, MP2, ICO, TIF, TGA, PCX gibi bilinen çok kullanılan dosya uzantılarını desteklemektedir. İsmini dahi duymadığınız diğer çeşitli dosya uzantılarıylada uyumlu çalışabilmektedir.

Sabit Disklerde Bulunan Dosyaları Dönüştürün

Çeşitli format uzantıları ve format dönüştürmenin yanı sıra DVD, CD, ISO üzerindeki şarkı ve dosyalar ile uyumlu çalışır. Hatta CSO formatına dönüştürüp sıkıştırma dahi yapabilir. Format Factory (2.95 3.3.1) ile (video ve ses dönüştürme) işlemini kolaylaştırmak isteyenler için ücretsiz hizmet veriyor.

Format Factory indir BENZER İÇERİKLER
Format Factory indir YAPILAN YORUMLAR