GOM Media Player Download

Bilgisayar kullanıcılarının sabit diskler üzerinden bulunan tüm ses ve video dosyalarını oynatan gelişmiş popüler medya oynatıcısıdır. İnternet üzerinde bulunan tüm video ve ses dosya formatları destekler. Windows uyumlu, ücretsiz ve Türkçe dil desteği sayesinde Dünya üzerinde en çok kullanılan video oynatıcısıdır. İçeriğinde bulunan codec motoru sayesinde herhangi bir Codec ses ve dosya paketi indirmenize gerek kalmaz.

GOM PlayerTürkçe Popüler Medya Oynatıcısı

GOM Player Media Player  oynatıcı kolay kullanım için tasarlanmış ekran görüntüsü ve menü düzeniyle basit kullanım için tasarlanmıştır. Medya açma ve çalıştırma performansı ile açmak istediğiniz tüm ses ve video dosyalarını hızlı açabilir. Kurulumu kısa sürer ve tüm kullanıcıların kolay kullanımı için tasarlanmıştır. Daha önce bir medya oynatıcısı kullanmışsanız Gom Player Türkçe medya oynatıcısından asla vazgeçemeyeceksiniz.

Gelişmiş Ses ve Video Format Desteği

Kullanılan tüm ses ve video dosyala formatlarıyla uyum içerisinde çalışarak hiçbir medyayı açamama sorunu ile karşılaştırmaz. DAT, WMV, ASF, ASX, MP4, MKV, MP3, AVI ve MPEG dosya formatları ile uyumlu çalışır. Alt yazılı izlediğiniz dizi ve sinema filmlerinden gelişmiş alt yazı seçenekleri bulunmaktadır. SRT, RT; SMI ve SUB gibi alt yazı format desteği. Eğer sizlere güçlü özelliklere sahip medya oynatıcısı arıyorsanız hiç şüphesiz GOM Player download programı tam sizlere göredir. Tüm bilgisayarlarda mutlaka bulunması gereken en iyi medya oynatıcıları arasında yer almaktadır.

GOM Media Player Download BENZER İÇERİKLER
GOM Media Player Download YAPILAN YORUMLAR