izmir escort bayan

meb vbs

MEB E-OKUL

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Velilerin ve öğrencilerin mobil iOS ve Android platformları üzerinden ders durumunu, not, ders not ortalaması, kaç gün devamsızlık yaptığını ve derst notu ortalama hesaplama yapabilen MEB e-okul uygulamasıdır. Uygulama üzerinden öğrencinin okula gidip gitmediğini ve kütüphanede okuduğu kitapları görebilirsiniz.

MEB E-OKUL Nasıl Kullanılır?

Türkiye okullarında eğitim gören öğrencilerin kullandığı e-okul sistemini android ve iOS cihazlarında kullanabilmek için tasarlanmıştır. Eğitim ve öğretim hayatına kaç yılında başladığı, ders durumu, not ortalaması, girdiği dersler ve diğer okul durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilme adına MEB tarafından geliştiren uygulamadır. MEB E-OKUL Android ve iOS için E-Okul Uygulaması öğrencilerin ve velilerin ders not bilgilerine ücretsiz ulaşabilmesi ve nakil işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılıyor. Bunların yanı sıra okulda yapılacak ve yapılması gereken duyuruları e-okul sisteminden öğrenebilirsiniz.

Meb E-Okul Tüm öğrencilerin ve velilerin rahatlıkla kullanabileceği şekilde basitleştirilmiş sade bir kullanımı bulunuyor. TC kimlik numarası, aile sıra no, cilt numarası ve öğrenci numarası ile giriş yapabilirsiniz.

office 2019 home business lisans satın al

MEB E-OKUL BENZER İÇERİKLER
MEB E-OKUL YAPILAN YORUMLAR