meb vbs

MEB E-OKUL

Velilerin ve öğrencilerin mobil iOS ve Android platformları üzerinden ders durumunu, not, ders not ortalaması, kaç gün devamsızlık yaptığını ve derst notu ortalama hesaplama yapabilen MEB e-okul uygulamasıdır. Uygulama üzerinden öğrencinin okula gidip gitmediğini ve kütüphanede okuduğu kitapları görebilirsiniz.

MEB E-OKUL Nasıl Kullanılır?

Türkiye okullarında eğitim gören öğrencilerin kullandığı e-okul sistemini android ve iOS cihazlarında kullanabilmek için tasarlanmıştır. Eğitim ve öğretim hayatına kaç yılında başladığı, ders durumu, not ortalaması, girdiği dersler ve diğer okul durumu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilme adına MEB tarafından geliştiren uygulamadır. MEB E-OKUL Android ve iOS için E-Okul Uygulaması öğrencilerin ve velilerin ders not bilgilerine ücretsiz ulaşabilmesi ve nakil işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılıyor. Bunların yanı sıra okulda yapılacak ve yapılması gereken duyuruları e-okul sisteminden öğrenebilirsiniz.

Meb E-Okul Tüm öğrencilerin ve velilerin rahatlıkla kullanabileceği şekilde basitleştirilmiş sade bir kullanımı bulunuyor. TC kimlik numarası, aile sıra no, cilt numarası ve öğrenci numarası ile giriş yapabilirsiniz.

office 2019 home business lisans satın al

MEB E-OKUL BENZER İÇERİKLER

    Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/indirbook/public_html/wp-includes/functions.php on line 5145
MEB E-OKUL YAPILAN YORUMLAR


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/indirbook/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757