Open 365 indir

Windows PC ile uyumlu Dünya üzerindeki ilk ücretsiz masaüstü bulut uygulaması ile tüm dosyalarınızı depolama yapabilirsiniz. Depoladığınız dosyalarınızı tüm sevdiğiniz ekip arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Dünya’nın ilk açık bulut uygulamasını kullanarak sınırsız dosya depolama yapmaya hazır olun.

İlk Açık Kaynak Kodlu Windows Bulut Servisi

Open 365 Microsoft Ücretsiz Bulut Uygulaması LibreOffice programıyla güçlendirilerek yepyeni özellikleriyle karşımıza çıkıyor. Windows bulut servis aracı sayesinde tüm dosya ve klasörlerinizi bulutta tutup arkadaşlarınızla paylaşın. Open 365 bulut programı üzerinde bulunan tüm dosyalarınızı düzenleyebilir ve sürekli güncellenen yapısıyla yepyeni özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Google dökümanlar gibi tüm platformlar ile uyumlu çalışması sebebiyle oldukça popülerdir.

Windows, Linux, iOS ve Android Desteği

Microsoft üreticisi tarafında üretilen ve şuan beta aşamasında olan Open 365 programı ücretsiz ve tüm platformlar üzerinde uyumlu çalışabilmesiyle popüler olmuştur. Windows işletim sistemi desteği yanı sıra android, iOS ve Linux kullanıcılarına da en iyi şekilde hitap etmektedir. Tam tamına 20 GB’lık dosya depolama alanıyla hızlı ve güvenli dosya depolama yapabilirsiniz.

Open 365 Video İncelemesi

Open 365 indir BENZER İÇERİKLER
Open 365 indir YAPILAN YORUMLAR