OpenOffice.org Office Program indir

Açık kaynak kodlu çalışan ofis program paketi yazı, tablolama, tanıtım yöneticisi, çizim yazılımı, Wor, TXT ve diğer ofis düzenlemleri yapabilen office programıdır. Profesyonel gelişmiş ofis düzenleme araçları sayesinde ve basit kullanım seçenekleriyle Windows bilgisayar kullanıcıları için önemli bir değer sahiptir.

Office Program Türkçe Ücretsiz Ofis (Office)

OpenOffice.org Office Program Türkçe Ücretsiz Ofis (Office) Paketi OpenOffice programı gelen gelişmiş ofis desteği sayesinde tüm çalışmalarınızı ve projelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Impress sunucu konsolu, PDF dosyası içe aktarıcı, iş analizi, PDF belge oluşturma ve ek dil seçeneklerini kullanabilme geliştirmeleriyle kullanıcıları için çok farklı bir ofis programı kullanma deneyimi sunmaktadır.

Verilerinizi profesyonelce kullanıp düzenleme yapabilmemiz için Impress (sunum hazırlama), Draw (sunum hazırlama), Base (veri tabanı yönetimi), Math (matematiksel formüller) ve diğer ofis düzenleme hazırlama eklentileriyle son derece muazzam çalışmalar yapmanız için en iyi ortamı hazırlar.

OpenOffice (windows) ofis programı en iyi Windows programları listesinde yer almaktadır. Artık çalışmalarınızı çok farklı bir ofis deneyimi sunan ofis yazılımı ile Türkçe dil desteği paketiyle kullanmanızı tavsiye ediyorum.

OpenOffice.org Office Program indir BENZER İÇERİKLER
OpenOffice.org Office Program indir YAPILAN YORUMLAR