Reimage Windows indir

Windows işletim sisteminde bulunan tüm çöp dosya kalıntılarını temizleyen, hata gideren ve sistemin bakım, onarım ve optimizasyon programıdır. Sistemin tüm bakım ve onarımını tamamladıktan sonra sistem analizini yaparak raporlayan ücretsiz programdır. PC güvenliğini en iyi şekilde sağlayıp istikrarlı bir şekilde çalışmasında rol oynuyor.

PC Sistem Optimizasyon Programı Nasıl Çalışır?

Reimage Windows Sistem Bakım Onarım ve Temizlik Programı şık sade ara yüz ekranı sayesinde tüm kullanıcılarına kolay bir kullanım sunuyor. PC bakım ve onarımını tamamladıktan sonra analiz raporu sunarak bilgisayarın güvenliği, defter kayıtları ve Windows’un hasar durumu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Program ilk olarak bilgisayar verilerini derleyerek veriler üzerinden onarım yapmak için ön tarama yapıyor. Ön tarama yapmasının asıl amacı ise verilerinizi sıkıştırıp daha hızlı fikir sahibi olmanızı sağlamakta yardımcı oluyor. Reimage sistem programı bilgisayarınızda bulunan tüm sorunları otomatik bularak manuel herhangi bir işlem yapmanızın önüne geçiyor.

Sistem Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Olun

Program ilk analiz aşamasını tamamladıktan sonra ikinci aşamada bilgisayarınızı profil ekranını ortaya çıkarıyor. Sistemin donanım bilgileri, sabit diskde bulunan boş alan, donanım boyutu ve PC belleği’nin toplam alanın hakkında detaylı rapor sunuyor. Son olarak sistem performansı olarak CPU çalışma performansı, hard disk hızı ve CPU sıcaklığını ölçerek bilgi edinmenizi sağlıyor.

Bilgisayar Güvenliğini Artırır Virüsleri Temizler

Reimage programı bilgisayarınızın daha iyi performansda çalışması için verilerinize ve çalışma performansınıza zarar veren tüm virüsleri yok ediyor. Tarama sonucunda bulduğu kötü amaçlı virüsleri silmek için yada tehtitleri onarmak için otomatik işlem sürdürüyor. Daha çok boot up virüslerini siler ve sistemin bakım onarımını yapar. Bilgisayarda bulunan programların onarımını, klasör taraması ve registry taraması sonuçlarının dökümanını sizlere teslim eder. Reimage programı Windows sürümlerinde ilk 1 ay ücretsiz hizmet veriyor.

Reimage Windows indir BENZER İÇERİKLER
Reimage Windows indir YAPILAN YORUMLAR