Superstring Şarkı Video Hazırlayıcı

Sevdiğiniz yada dilediğinizi müziğin şarkı sözlerinden oluşan video görüntüsünü ücretsiz Windows bilgisayarınızda hazırlamanıza yardımcı gelişmiş şarkı sözü videosu hazırlama programıdır. Detaylı özellikli araçları sayesinde şarkı sözü (lyric) video yapma programı sayesinde dinlediğiniz tüm şarkıların şarkı sözlerini hazırlayın.

Dinlediğiniz Şarkı Sözlerinin Videosunu Hazırlayın

Superstring Şarkı Sözü Videosu Hazırlama Programı (lycris) ile popüler kullanılan en çok dinlenilene YouTube ve diğer video paylaşım sitelerinde bulunan şarkıları düzenleyerek hazırlayın. Çok kolay bir şekilde kullanabilmeniz adına basit kullanım ara yüz ekranı sayesinde programla kendiniz şarkı sözlerinin videosunu hazırlayabileceksiniz. Türkçe dil desteği olmasının videoları düzenleme, gerekli tüm araçları kullanabilme ve video hazırlama konusunda büyük bir etken yaratacağını düşünüyorum.

Program Üzerinden Lyric Video Nasıl Yapılır?

Öncelikle Superstring Şarkı Video Hazırlayıcı programının kurulumunu tamamlamak için indirip otomatik kuruluma geçin. Daha sonra videosunu hazırlamak istediğiniz şarkıyı “sürükle” ve “bırak” yaparak program içerisinde videoyu aktarın. Şarkının videosunu içe aktar yaptıktan sonra çeşitli düzenleme seçenekleri gelecektir. Şöyle ki; yazı tipi, yazı stili, yazı boyutu ve renklendirme seçenekleri çıacaktır. Videonun daha iyi bir görünüme sahip olmasını diliyorsanız arka plan görüntüsü ekleme özelliği de bulunmaktadır. Superstring video şarkı sözü hazırlamak daha önce hiç bu kadar kolay olduğunu gördüğünüzü sanmıyorum.  Hızlı düzenleme seçeneklerinin yanı sıra YouTube gibi zengin müziklere sahip olan video sitesiyle uyumlu çalışması programa ayrı bir güzellik katmıştır.

Superstring Şarkı Video Hazırlayıcı BENZER İÇERİKLER
Superstring Şarkı Video Hazırlayıcı YAPILAN YORUMLAR