TeamSpeak Client Türkçe indir

Ücretsiz online (çevirim içi) sohbet ve online oyunlarda arkadaşlarınızla sesli konuşma ve anlık mesajlar gönderebileceğiniz MAC uyumlu sohbet programıdır. Çoklu oyun severler için geliştirilen program toplu sohbet etmek için kullanılan popüler programlardan birisidir.

TeamSpeak Client Sesli Sohbet Edip Anlık İletiler Gönderin

TeamSpeak 3 Türkçe TeamSpeak Client Sohbet programını indirip arkadaşlarınızla ve TeamSpeak kullanıcılarıyla iletişim kurabilirsiniz. Kolay ve sade kullanımlı sohbet programı Türkçe dil desteği ile Türk kullanıcıları için daha kolay kullanım ortamı oluşturmaktadır. Kişisel sohbet odaları oluşturup sohbet odanızda bulunmasını istediğiniz arkadaşınızı ekleyebilirsiniz. Kurduğunuz odaya şifre koyarak diğer TeamSpeak Client kullanıcıların katılmasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede sohbet odasında bulunan sevdiğiniz arkadaşlarınız ile rahatça sohbet edebilirsiniz.

Sizlerde online oyun severler arasında yer alıyorsanız mutlaka indirip kullanmanızı tavsiye ettiğim TeamSpeak 3 Türkçe TeamSpeak Client programını kullanmalısınız. Çünkü çevirim için oyunlarda arkadaşlarınızla kolay iletişim kuran en iyi programdır.

TeamSpeak Client Türkçe indir BENZER İÇERİKLER
TeamSpeak Client Türkçe indir YAPILAN YORUMLAR


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/indirbook/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757