vShare Android Market APK indir

Önceleri İOS için çıkmış olsa da şuan Android işletim sistemli cihazlar için de kullanılmaktadır. App Store’ye alternatif olan geniş kapsamlı bir android market yazılımıdır. Yazılımcılar tarafından vShare uygulaması ile paralı uygulamalara ücret ödeme döneminin sona ereceği iddia ediliyor. Uygulamayı kolayca indirerek hızlıca deneyebilirsiniz.

vShare Nasıl Kurulur?

App Store uygulamanın kullanılmasına izin vermediği için bu uygulamayı başka yollardan indirmeniz gerekiyor. Bunun için önce tarayıcınızı açın ve arama kısmına uygulamanın adını yazın. Karşınıza çıkan sonuçlardan vShare‘nin resmi web sayfasına giriş yapın. Bunu yaparken muhtemelen güvenlikle ilgili uyarı alacaksınız. Bildirimi onayladıktan sonra yükleme başlayacak ve saniyeler içinde sonlanacaktır. vShare konusunda güven sorunu yaşıyorsanız; uygulamayı kullananların yorumlarına göz gezdirebilirsiniz.

vShare Nasıl Kullanılır?

vShare android market aracılığı ile bir şeyler indirmek son derece kolaydır. Uygulamayı açtıktan sonra App Store’de yer alan hem ücretli hem ücretsiz uygulamaları indirebileceksiniz. Arama kısmından indirmek istediğiniz uygulamanın adını yazmanız yeterlidir. Çıkan sonuçta Download butonuna tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz. İndirdiğiniz uygulamalar cihazınızda hızlı bir şekilde yer alacaktır.

vShare Güvenli midir?

Market yazılımının güvenilirliği konusundaki en detaylı bilgiye resmi web sitesinden ulaşmak mümkün. App Store ve Google Play Store’nin uygulamayı desteklememesi gayet normal karşılanmalı. Sonuçta kendi bünyelerinde yer alan ücretli uygulamaları, bu uygulama sayesinde indirebiliyor olmanız her iki firma için de zarar demektir. Bu nedenle bu onaylamama bir güvenlik sorunu gibi algılanmamalı.

vShare Android Market APK indir YAPILAN YORUMLAR