Yandex Browser Ücretsiz Türkçe İnternet Tarayıcısı

Pek çok arama motoruna alternatif olarak hızlı ve güvenilir bir internet tarayıcısı olan Yandex Browser, Yandex tarafından geliştirilmiş olan ve internet kullanıcılarının daha sade bir ara yüz eşliğinde dilediklerini aramalarına olanak sağlayan bir tarayıcıdır. Kendine özgü özellikleri bu tarayıcının benzer birçok yazılımdan ayrılmasını sağlamaktadır. İnternet sayfalarını hızlı yükleme özelliği ve sık kullanılan internet adreslerini tekbir noktada görüntüleyebilme olanağı gibi özellikleri pek çok kişinin bu program aracılığı ile internette hızlı ve güvenilir olmaktadır.

Yandex Browser Ne İşe Yarar?

Türk internet kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başaran Yandex Browser Türkçe, ek bağlantıları olan Yandex. Mail ve Yandex.Haritalar gibi özelliklere de doğrudan ulaşmayı sağlamaktadır. Kullanıcılarına sade ve kullanışlı bir internet ortamı sunmayı hedefleyen internet tarayıcısı bu konuda oldukça başarılı be kaliteli bir alt yapıya sahiptir. Özellikle kullanmakta olduğu mevcut tarayıcıdan memnun olmayan ve hızlı bir tarayıcı arayışı içinde olanlar için ideal alternatiflerden biridir.

Yandex Browser Programının Özellikleri

Yandex Browser internet tarayıcısını Windows, MAC, iOS ve android tabanlı cihazlar üzerinde en önemli özelliği olarak sade bir ara yüze sahip bir yazılım olması gösterilebilir. Ayrıca favori internet adreslerini tek bir alanda toplama ve tek bir tuşla bu sitelere girebilme özelliği de kullanıcıların hızlı ve kolay kullanım imkanına sahip olmalarını sağlamaktadır. Tarayıcı içeriğinde mevcut bulunan turbo modu ile erişilen internet siteleri Yüzde 40’a kadar daha hızlı bir performansta açılmaktadır.

Yandex Browser Ücretsiz Türkçe İnternet Tarayıcısı BENZER İÇERİKLER
Yandex Browser Ücretsiz Türkçe İnternet Tarayıcısı YAPILAN YORUMLAR