Zula Online FPS Türk Oyunu

Dünya genelinde oyun severlerin beğenilerine hitap eden Zula oyunu aynı zamanda Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu özelliğini taşıyan bir oyundur. İlk olarak 2013 yılında temelleri atılmış olan oyunun halen geliştirme çalışmaları sürmektedir. Diğer yandan oyun kurgusu içinde Türkiye şehirlerinin de yer alması pek çok oyun severin daha çok ilgisini çeken bir oyun olmasına neden olmuştur.

Zula Oyunu Özellikleri Nelerdir?

Ücretsiz ve çevrimiçi oynanabilme özelliklerine sahip olan Zula oyunu sistem gereksinimleri bakımından da pek çok kullanıcının beklentilerini karşılayacak türdedir.  Başarılı grafik tasarımı ve görsel efektleri ile etkileyici bir Türk yapımı MMOFPS oyunu özelliğindedir. Diğer yandan oyun seslerinin de oldukça gerçekçi olması gerçekçi bir atmosfer eşliğinde oyun oynamayı mümkün kılmaktadır. Sadece Türkçe dil seçeneğine sahip olması ve şimdilik sadece Türkiye için açık bir oyun olması bu oyunun başlıca özellikleri arasında yer almaktadır.

Zula Oyunu Nasıl Oynanır?

Halen gelişmekte olan ve zaman zaman güncellenerek kullanıcılar için daha keyifli hale getirilen Zula, MMOFPS oyunlarına merakı olanların mutlaka ilgisini çekmeyi başarabilen yapımlardan biridir. Üsküdar Sokakları, Hangar, Otopark ve Metro gibi bölümlerden oluşan oyunu hiçbir sıkıntı yaşamadan tamamlamak ve bir sonraki aksiyon dolu bölüme geçmek mümkündür. Ücretsiz ve Türk yapımı bir oyun olması savaş oyunlarını oynamaktan keyif alanlar için iyi bir avantaj iken, dileyen oyuncular oyun içinde daha iyi savaş silahlarına sahip olmak için para yatırarak da oynayabilirler.

Zula Online FPS Türk Oyunu BENZER İÇERİKLER
Zula Online FPS Türk Oyunu YAPILAN YORUMLAR


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/indirbook/public_html/wp-includes/functions.php on line 4757